Kurumsal

Seke Prefabrik 

Seke Prefabrik firmamız İstanbul Kartal’a faaliyet gösteren, sektörün öncü kuruluşlarından biridir. Faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana modern ve işlevsel yasam alanı projeleri ile müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan ürün ve hizmet tedarik sağlamaktadır.

Neden Prefabrik?

Son yıllarda özellikle büyük kentlerde yaşayan insanların, rahat bir nefes almak için tercih ettiği doğal alanlar ve konaklama ihtiyacı, prefabrik projelerin sayısını arttırmaktadır. Kişilerin istediği şekilde üretilebilir prefabrik yapılar hem ekonomik hem de standart bir betonarme evin tüm özelliklerine sahip olabilmektedir.

Betonarme yapılardan çok daha ekonomik olmasına ek olarak, imal malzemesinin kalitesine göre uzun ömürlü ve her koşula dayanıklı bir biçimde üretilebilir. Doğru bir firmadan hizmet alındığı takdirde, çok kısa bir sürede anahtar teslim sürecine gelişebilir prefabrik yapıların, süreç içerisinde kullanıcı taleplerine bağlı olarak yeniden şekillendirilmesi de hem mümkün hem de oldukça düşük maliyetli ve kolaydır. Butik yapılar olarak da adlandırılan bu projeler, sökülüp takılabilir, taşınabilir ve farklı bir alanda hiçbir deformasyon söz konusu olmadan, olumsuz bir değişime maruz kalmadan tekrar kurulabilir. Bu yönüyle inşa sektörünün sürdürülebilir projeleri içerisinde yer almaktadır.

Seke Prefabrik firmamızı rakiplerinden ayıran en önemli husus, imal malzemelerinin %95leri aşan bir oranda geri dönüşüme uygun, doğa dostu olmasıdır. Bu yönüyle insan sağlığını tehdit etmeyen bir özelliğe de sahiptir ve yaşam alanı açısından idealdir. Doğal afetlere karşı da dayanıklı ve az riskli olması nedeniyle çok yönlü bir güvenlik idealdir. İmal malzemeleri betonarme evlerdeki gibi ağır tonajlı değildir. Bu özelliği ile deprem kuşağında olan ülkemizin olası bir afet durumuna karşı can ve mal kayıplarının önüne geçebilir.  

İşlevsel Yaşam Alanı Projeleri

Prefabrik evler , günümüzün en popüler konut türleri arasında yer almaktadır. Kolay kurulumu, güvenli oluşu ve en önemlisi düşük maliyetle hayalini kurduğunuz bir yaşam alanı yaratabilmek açısından tercih edilmektedir.

Prefabrik evlere alternatif olarak bungalov yapı stiline sahip Kütük evler de benzer segmentteki avantajları ve konforu sunmaktadır.

Betonarme konut projelerine nazaran çok daha kısa bir süre içerisinde tamamlanmasıyla da zaman açısından avantajlı olan bu yapılar, mevsim koşullarına ve kullanıcının taleplerine bağlı olarak sınırsız açıdan kişiselleştirilebilmektedir. Kullanım maksadına göre 1+1, 2+1, 3+1, dubleks, teraslı, ısı yalıtımlı olarak inşa edilebilen bu yapılar, konumlandırılacağı arsanın kullanım alanına göre de tasarlanabilmektedir.  Firmamız

  • Prefabrik evler
  • Prefabrik yapılar
  • Hafif Çelik yapılar
  • Kabinler
  • Kütük evler
  • Hangarlar ve konteyner yapılar alanında siz değerli müşterilerimize destek vermektedir.

İstanbul’un tüm ilçeleri ve çevre illerde ürün temini ve tasarımı, demonte yapının transferi, kurulumun sağlanması ve talebe bağlı olarak yapıya ait olan altyapı hizmetleri konusunda hizmet vermektedir.

X